honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

Why was the Standard Oil Trust MOST likely pictured as an octopus with many tentacles in the cartoon
In a terrorist act, the person or people not physically harmed but at who the act was aimed is known as (4 points) victims means motive target
Please help me with a question. Thank you
Explain why two employees at a company, earning the same gross pay, might have different net pays.
Which part of the brain controls body temperature
Please help me on this I need help
In a follow-up obedience experiment, milgram used 40 new "teachers" and a learner with a "slight heart condition" to determine if participants might have obeyed
if you increase mass of an object what would happen to its gravitational pull
which of these is an example of child neglect? A. A child is made to wait 20 minutes before watching a movie. B. A child is cared for by his grandparent. C. A c
What could a historian infer about the maya from codex pages