bookall108 bookall108
  • 13-05-2021
  • Mathematics
contestada

pleaseee helppp mee!!

pleaseee helppp mee class=

Respuesta :

KillowPeak
KillowPeak KillowPeak
  • 13-05-2021

Step-by-step explanation:

you know theres 4 of the product that comes out to $13 so do the operation $13/4 to find x

Answer Link

Otras preguntas

IQ test -- What is the next number in sequence 7, 2 , 0, 7, 8 , 4 , 3, ?
What is responsible for serving the body as a natural filter of blood
Describe the properties of Cooper
Plzzz help In the mid-1800s, many people were motivated to seek a better life in the West. The move required many sacrifices for those who made the decision to
According to evolutionary theory, the cell on the right appeared first. _________________ were among the first photosynthetic forms of this organism.
If one of your ties blows out, you should apply your brakes immediately. true or false?
How is the character Dee in the excerpt from Everyday Use similar to the speaker in Freeway 280?
Michael bought 2 notebooks and 1 pen for $7. Rick bought 1 notebook and 5 pens for $8. How much does a notebook cost?
Julia has 14 pounds of nuts. There are 16 ounces in 1 pound. How many ounces of nuts does she have?
Which military group is referred to as a militia?