prettyboyxycho
prettyboyxycho
02-03-2021
Mathematics
contestada
PLS HELP I WILL MARK BRAINLIEST!!!
Respuesta :
mavivian
mavivian
02-03-2021
So first to figure out the total cost of one hour, add 20 and 12 and get 32. So if x=1, y=32, so our equation would be y=32x. To fill out the chart plug in the values of x. You can then draw the coordinates matching the table.
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 58+ )
Otras preguntas
PLEASE HELP LIMITED TIME!!!!!! A person mostly likely reads an expository essay to ____. Select one: understand facts or details about a topic. validate their o
This recipe for chocolate chip cookies yields 3 dozen. you need to make 6 dozen. write down the measurements you would use to double this recipe. 2 1/4 cup flou
In an orchard, every 4th peach picked is sour and every 5th peach picked has black spots. What is the probability of a peach being sour and with black spots if
Which renewable energy source is used most?
STATS: Officials at Pleasantville College are interested in the relationship between participation in interscholastic sports and graduation rate. The following
Which of the following statements about the structure of an atoms TRUE? A.the number of protons is always equal to the number of neutrons in the nucleus of the
Part BThe mass of the Earth is 6 × 10²⁴ kg. The mass of the sun is 2 × 10³⁰ kg. How many earths would equal the mass of the sun? Use words and mathematics to ju
Which of the following might describe the setting of a story? answer choices a frog and a witch happy and loving a high school in 1956 love is stronger than fea
At the beginning of january 2002, the price of ground beef was $1.70 per pound and the price of tuna fish was $2.20 per pound. for the following 15 months, the
Why is Mama concerned about the plant? What can the reader infer about Mama, based on her concerns? Act 1 Scene 1 of A Raisin In the sun