austinandmomonl austinandmomonl
  • 04-05-2018
  • Mathematics
contestada

The table below shows a correct representation that 15 pounds (lb) of sugar cost $3: lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb lb $1 $1 $1

Respuesta :

natashadavidsoow6ogc natashadavidsoow6ogc
  • 04-05-2018
by the way you are saying it the answer would be 0.20
Answer Link
xiangeneration
xiangeneration xiangeneration
  • 15-11-2020

Answer:

true

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

people are wondering where is Atlanta?
Give me a hand,Solve this problem,Need everyone's help​
what do you call a large area of flat land with gently rolling hills and few trees
What is 10X Profit Sites?
definition of geographic information science
Give four examples of routine decisions.
I need Help what’s is value of X
The microbiome consists mostly of _____.
Which theory is closely related to critical sociology? A. Rational explanations B. Conflict theory C. Passive-aggressive reasoning D. Stability functioning
Cell division by meiosis of a parent cell with 23 pairs of chromosomes will result in...A) 2 cells, each with 23 single chromosomes.B) 4 cells, each with 23 sin