AriannaBunnyB
AriannaBunnyB AriannaBunnyB
  • 04-04-2018
  • Mathematics
contestada

Help with 44 please and show work

Help with 44 please and show work class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2018
The total cost for tomatoes is $32; 8 * 4 =32. The amount of onions is 3 pounds; 6 / 2 =3. Unit rate for peppers is $3 for 1; 15 / 5 = 3.
Answer Link

Otras preguntas

(Refer to the attached image)​
Which statement is supported by evidence from the map?
which factor allowed Americans to borrow more money during Jefferson's presidency? building roads throughout the nation removing government control of the econo
define absolute monarch
Please help I don't understand this question at all
The table shows points that lie on the line.
Select from the drop-down menus to correctly complete the sentence. The probability of a chance event is a number between 0 and 1 that expresses the __?___ that
12e < -96 Solving one step inequalities (Please help! I need an actual answer not if it’s true or false / unidentified)
Why are plants called producers
How many rational numbers lie between any two fractions?​