chlo8928 chlo8928
  • 03-08-2017
  • Business
contestada

If job p includes 20 units, what is its unit product cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-08-2017
I think the answer will be $12,500 I believe
Answer Link

Otras preguntas

• prehistoric Indian civilizations created them • made of dirt by hundreds of workers • used for different purposes, like burying the dead or building sites for
Which of these descriptions best describes El Niño? the cyclical warming of the Pacific Ocean near the equator the warm ocean current that crosses the northern
What does an unconformity in a sequence of rock layers reveal about geologic history? A. A rock layer must have turned upside down. B. A layer of rock might hav
If z=4-3i write z squared + 17 in the form a+bi, a,b E R
How did the U.S. Constitution solve the problem created by a weak executive branch in the Articles of Confederation? It gave the president control of the legisl
What year did Mecca come under Muslim control
A bottle of root beer contains 4/5 L. How much root beer is in 3 bottles?
Y= 4x-1 is the equation of a straight line graph. What is its gradient?
Why was NASA created? to produce more scientists and teachers of science to prevent other countries from using nuclear weapons to coordinate the space-related e
Algebraically solve the system of equations shown below. Note that you can use either factoring or the quadratic formula to find the X – coordinates, but the qu