heyynitaj heyynitaj
  • 15-09-2022
  • Mathematics
contestada

Please help me solve this breakdown of this question

Please help me solve this breakdown of this question class=

Respuesta :

agarwallachirag1
agarwallachirag1 agarwallachirag1
  • 15-09-2022

Answer:

1. 4*$5 = $20

2. 6 1 6

0 2 0

3 5 15

Answer Link

Otras preguntas

Who were the Germans fighting on the Eastern Front?
sorry about the picture quality i’ll award brainiest
Keiko received a $70 gift card for a coffee store. She used in buying some coffee that cost $7.66 per pound. After buying this coffee, she had $39.36 left on he
Consider a disk, having mass and radius , that spins rapidly about an axle at its center, spinning with an angular velocity . The disk's axle is connected by a
Easter is having some friends over and is buying some drinks. she buys a 10pack of canned soda for $34.00. what is the unit rate for the soda in $/can?
A well-known financial writer argues that he can earn 148 percent per year buying wine by the case. Specifically, he assumes that he will consume one $12 bottle
4 is added to the data set 22, 25, 31, 33, 24. Answer true or false for the following statements. The range and mean will increase The mean and median will decr
What is the surface area of the cone?
estimate the value 98.5x13
Help !.!.!.!.!.!.!!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.!.