army96541
army96541 army96541
  • 13-06-2022
  • Mathematics
contestada

If I bought 4 granola bars for 3.48 dollars, how much money would it cost for one?

Respuesta :

craftingcreeper777 craftingcreeper777
  • 13-06-2022

Answer:

it would cost 0.87 for each granola bar

Step-by-step explanation:

Answer Link
thatonekisuknow918 thatonekisuknow918
  • 13-06-2022
it would be 87 cents per granola bar
Answer Link

Otras preguntas

Can someone help me plzzz
How were Native Americans characterized and treated by Europeans? What explains this treatment? What social and cultural factors impacted relations and interact
A 400g solution is 25% salt. How much water must be added to produce a solution that is 40% salt. LOTS OF POINTS
del and jen have a joint checking account. their balance at the beginning of October was $6238.67. During the month they made deposits totaling d dollars, wrote
cuanto seria ( 3elevado 0+5³)² por favor no entiendo
Graphs and equations of lines
Someone help me do this question step by step please? ASAP
Use the following definitions to answer the question. accept: 1. (verb) to take, to receive except: 1. (verb) to leave out, to exclude Which sentence contain
which meaning of the word alert is being e sentence
can you pls help with half of the page pls I will take all the help I can get