ksksjfjdjskdkjejw ksksjfjdjskdkjejw
  • 04-02-2022
  • Mathematics
contestada

answer the question givin

answer the question givin class=

Respuesta :

Calpen Calpen
  • 04-02-2022

Answer:$3.50

Step-by-step explanation:find how much an individual lesson costs. 480/20=24 and 412.50/15=27.5 difference in price is equal to 3.5

Answer Link

Otras preguntas

Which best describes the fate of the Freedmen's Bureau? A. The agency’s power was weakened by conflict and political fighting. B. The agency was powerful becaus
Reasons elderly people should be driving
why did the British parliament levy taxes on goods
what is 4-6x equal ??
Is success worth any price you have to pay?
The amount of salt in the ocean____________ changed
How does the WTO help stabilize the global economy? A. By preventing large swings in currency exchange rates B. By providing money to bail countries out of emer
What is a helping verb
Which shows the scientific view of first appearance on earth
how can I right this in slope intercept form -7x+y=-19