cupcakesorinkles14
cupcakesorinkles14 cupcakesorinkles14
  • 13-12-2016
  • Mathematics
contestada

Jose bought 1.5 pounds of apples for $3.60. How much would 34 of a pound of apples cost?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 13-12-2016
122.4$ hope it helps !!!
Answer Link
SamaraSnugglerss
SamaraSnugglerss SamaraSnugglerss
  • 14-12-2016
The answer is 1.80! :)
Ver imagen SamaraSnugglerss
Answer Link

Otras preguntas

explanation of varrying altitude of the midday sun​
Gabriella is 15 years older than Makhail the sum of their age is 69 what is makhail age
At the beginning of “The Fall of the House of Usher,” what does the narrator do? A. He listens to Roderick Usher's improvisations on the guitar. B. He travels
Unvereal meaning synonyms and antonyms
need help with the first and second question
Question 9 of 10 Which development occurred as part of the Second Industrial Revolution in the late 1800s? A. The decline in steel production due to falling int
A window. The top edge of the window is a semicircle. The bottom portion is a rectangle. The top edge of the window is a semicircle. The distance across the win
Which evidence supports the writer’s claim that Lincoln was “the quintessential war president”?
A bank contains 27 coins in dimes and quarters. The coins have a total value of $4.95. Find the number of dimes and quarters in the bank. Show work
Here is another structure that uses the verb “avoir”: Avoir mal à + le/ la/ les + partie du corps Write the following sentences in French using the above struct