Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

The game officials' role in team sports includes all the following EXCEPT: A. enforcing the rules of the competition B. starting and ending the competition C. c
i needs help with it please ​
what idea in the declaration of independence reflects the influence on john locke
Select the correct text in the passage. In this excerpt from "Porphyria's Lover by Robert Browning, which lines suggest that the speaker doubts the depth of Por
If a group of individuals should fall into cold water and immediate rescue is not available, what should they do to prevent hypothermia?.
Need help with Trigonometry
Fully simplify. 15x(4)y(4)(-5x³y(5))
helppppppppp markingbrainliest
Factor completely AND solve for the solutions of the quadratic.
In a graph, x represents the number of months since a business opened, and y represents the total amount of money the business has earned. The following three p