Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

The table shows the cost of renting movies online. Number of Movies Cost 1
well is actually PE but i couldn't find PE what exercise is used to describe "without air"
Hey guys I have 2 short Q! Ill mark as brainliest whoevr helps me ^~^ ThankU x3 (IMAGE is Below for both Qs!) What is the length of leg y of the right triangle?
Why did Constantinople’s fall to the Ottoman Turks in 1453 help spark the beginnings of the Renaissance in Italy?
write an expression for the total cost of the three types of tickets and show your work: $8.75, $6.50, $6.50
A summary about the movie Freedom Writers, please help, this is urgent
what is the answer to 500/3+23458?
Which of the following will increase your net worth the most? Purchase a used car valued at $7,000 with an Auto Loan for $7,000 Sell a bike valued at $75 for
Which institution served as the main unifying force of medieval western europe?
What's the atomic mass unit of helium?