Markieff
Markieff Markieff
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

Find the unit price in dollars per pound

2 1/4 pounds for $4

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
I hope this helps you
Ver imagen Аноним
Answer Link

Otras preguntas

A map drawn or used from recollection is called a ____ A) Memory Map B) Location Map C) Relative Map D) Location Map
kevin can run a mile in 7 mins. which is the most reasonable time for him to run a 10-km race? a. 20 mins b. 43 mins c. 52 mins d. 61 mins
what is 4/5 multiplied by 3/8
whats 1 and a half into simplest form
Oftentimes the president appears on television handing out awards to American citizens. Which of the president’s many roles BEST fits this responsibility? a. h
Jessica is baking a cake. The recipe says that she has to mix 96 grams of sugar to the flour. Jessica knows that 1 cup of this particular sugar has a mass of 12
Which of the following people is responsible for making the Christian faith the official religion of the Roman Empire? a. Pope John Paul I b. Emperor Justinian
which of these responsibilities of us citizenship is considered mandatory? A)Holding political office B)Serving in the army C)Serving on a jury D)Joining a po
How is a cells DNA like the books in a library
Evaluate A red-flowered plant was crossed with a white-flowered variation of the plant. All of the flowers on the next generation of plants were red. Decide whi