sinxfn73 sinxfn73
  • 15-04-2021
  • Mathematics
contestada

Pls only give direct answers

Pls only give direct answers class=

Respuesta :

abigaellefleursguste
abigaellefleursguste abigaellefleursguste
  • 15-04-2021

Answer:

B

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

If one store is selling 3/4 of bushel of apples for $9, and another store is selling 2/3 of bushel of apples for $9, which store has the better deal? Explane yo
Hey i need help with this. 8 pencils cost $3.44. What is the unit rate for 1 pencil
the pumkin pie has a diameter of 136 inches. find the exact area of the top of the pie, and an approximation. use 3.14. the exact area of tthe top of the pie is
Why did many native Americans resist adopting white culture?
Orange taxi charges $2.75 as soon as you step in the taxi and $2.50 per mile .Write a function?
Complete the slope-intercept form of this line. y = –4x +It is NOT 0 btw
By sending these children away, “you are handing them a death sentence,” says José Arnulfo Ochoa Ochoa, an expert in Honduras with World Vision International, a
If one store is selling 3/4 of bushel of apples for $9, and another store is selling 2/3 of bushel of apples for $9, which store has the better deal? Explane yo
Which of the following is correct regarding the strategies of each side during the Civil War?
For #36, why is the answer 4? Plz explain.