diarayebah10408 diarayebah10408
  • 13-04-2021
  • Mathematics
contestada

I need help!!!!! It’s urgent

I need help Its urgent class=

Respuesta :

patrickslow patrickslow
  • 13-04-2021

Answer:

do a line conforming to the table  days=x    sales =y

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Can naranja be a Spanish word for the color or can it just be used for the fruit?
please help on this one?
Stacia needs 39 diamonds for every 3 chandeliers she makes, if she makes 4 chandeliers how many diamonds will she use
There are a 100 students the ratio to boys to girls is 4:6 how many girls are there
Help?!? 1. What part of speech is the word in ( ) ? Brian walked (slowly) home, as the day was so warm and pleasant. Noun Verb Adverb Adjective 2. Identify
Daniel runs laps every day at the community track. He ran 45 minutes each day, 5 days each week, for 12 weeks. In that time, he ran 1,800 laps. What was his ave
please helpppppp!! 1.Write a composition using one of the topics listed below. Your composition needs to be three to five paragraphs long. It must contain an in
a piece of aluminum has a volume of 12cm3 and a mass of 32 g. What is its density?
Ms. Davenport bought a dozen packages of spaghetti sauce mix priced at 3 packages for $1.29. What is the price of one package of spaghetti sauce mix? A) $0.32 B
What is the difference between fission and fusion The help would be appreciated