BriBri91
BriBri91 BriBri91
  • 15-11-2016
  • Mathematics
contestada

Kylie bought 20 ounces of trail mix for $3.92 what is the unit price?

Help me please guys!!

Respuesta :

209emw26 209emw26
  • 15-11-2016
Divide 3.92 by 20 to get the answer
Answer Link
Anabutterfly Anabutterfly
  • 15-11-2016
The answer is 74.44 dollars
Answer Link

Otras preguntas

Does an Off-Duty Police Officer have Authority in US?
Explain why the gravitational acceleration of any object near earth is the same matter what was the mass of the object
Given that 500w = 3 * 700, find the value of w.
Which sentence correctly forms the plural of the letter c?   A.How many c's are in accordion?   B.How many cs'
if the score is 90% and the total is 70 what is the number correct ?
what other areas did the french explorers find
what is 3 2/5 times 2 1/3
what is a similar quote for Romeo and Juliet "my bounty is as boundless as the sea . My love as deep , the more i give to thee , the more i have , for both are
Explain why the gravitational acceleration of any object near earth is the same matter what was the mass of the object
Why does 2 pi divided by 1/3 equal 6 pi?