nsjwjwiaoaosksjja
nsjwjwiaoaosksjja nsjwjwiaoaosksjja
  • 11-03-2021
  • Mathematics
contestada

help me please !! <3

help me please lt3 class=

Respuesta :

arissaangus arissaangus
  • 11-03-2021

Answer:

3 x 4n

Step-by-step explanation:

Because there are four Packs and it cost three dollars there’s your answer

Answer Link

Otras preguntas

Why do you think Hannibal led his army through the treacherous Alps instead of engaging his enemy at sea?
Translate equation into words, then solve. 3x+15=27
Which statement accurately describes the Marshall Plan? A. It proposed that Germany be reunited under a communist government. B. It offered financial aid to reb
The Founding Fathers and Slavery –William Freehling Source: Excerpt from The Founding Fathers and Slavery, a book written by historian William Freehling and pu
why did the united states support the overthrow of an elected guatemalan president
in a group of 48 children there are twice as many boys than girls how many girls are there
if it is 12:17 what time was it 45 minutes ago (plz say how you got awnser)
When beginning a cardiorespiratory training regimen, it's best to plan for _______ sessions per week. A. five to seven B. two to three C. three to five D. on
3. An animal that relies on a digestive tract for digestion breaks down food by (1 point) a) intracellular digestion only. b) extracellular digestion only. c) b
What is 5.35 pounds of onions as a mixed number ?