azariahunter3 azariahunter3
  • 01-03-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE ANSWER ASAP !!!

PLEASE ANSWER ASAP class=

Respuesta :

BedX15 BedX15
  • 01-03-2021
The answer is u= 4.6
Answer Link

Otras preguntas

if I produce 6 items a day how many days before I reach 180 items
Based on the results of the pings, routing table output, and static routes in the running con f guration, what can you conclude about network connectivity?
In extreme cases, eutrophication can lead to extremely low levels of oxygen in a body of water as decomposers break down all the dead producers, a condition cal
jery sells children's tickets for half the adult ticket price. if 5 adult tickets and 8 childrens tickets cost a total of $27, what is the cost of an adult tick
Define the role of competition commission
x2+y2+14x-12y=-69 wat is the center and radius of the circle
Alloys C and D are composed of metals X and Y in the ratios 6:3 and 5:7 respectively by weight. How many kg of X must be melted along with 30 kg of alloy C and
Cameron's book log shows that he read a total of 4 1/4 hours last month. How many minutes is that?
Two trains are traveling towards each other at a constant speed. The trains are currently 714 miles from each other. The speeds of the trains differ by 8 mile
Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 25 ounces of potato chips for $3.49 Choice B: 40 ounces of potato chips for $4.79