ii34u4n2
ii34u4n2 ii34u4n2
  • 11-02-2021
  • Mathematics
contestada

Chace bought 4 movie tickets. He paid $25.24. What is the unit price for each ticket?

Respuesta :

thomasnicholson806
thomasnicholson806 thomasnicholson806
  • 11-02-2021
$6.31 is the answer that i got
Answer Link

Otras preguntas

What is 56,129,482 rounded
There were some people on a train. 19 got off the train at the first stop. 17 people get on the train. How many people were on the train to begin with?
What is 789 divided by 3 A.3 B.95 C.263 D.86
Quien me dice la respuesta de esto. 7(6-2a)=5(-3a+1)
what is the answer to –5 = s – 3
evaluate each expression : 12 - |-8| 7 =
which is a factor of 144 − 49x2
About how old are veterans today who served in the Korean War?
which is greater 8/36 or 5/8
the calculator screen below shows the result of dividing 84 by 14