GettinAnswers
GettinAnswers GettinAnswers
  • 15-01-2021
  • Mathematics
contestada

PLS HELPP MEE The question is in the picture below

PLS HELPP MEE The question is in the picture below class=

Respuesta :

haley5634 haley5634
  • 15-01-2021
Im pretty sure it would be $60. If im wrong im sorryyyyy
Answer Link
trytry06
trytry06 trytry06
  • 15-01-2021
$60 is the correct answer
Answer Link

Otras preguntas

the henry family drove 276.5 miles on the family vaction. They used 7.9 gallons of gas.how many miles per gallon of gas did they get on the trip
How did the Civil War affect the Wild West?
What does the debate between Madison and Jefferson tell us about the importance of compromise?
What was one reason for the decline of both the han dynasty and the western roman empire?
A pizza parlor offers thin,thick,and traditional style pizza crust.You can get pepperoni,beef,mushrooms, olives,or peppers. You order a one- topping pizza. How
Joe has eaten 2/5 of a pizza. Jane has eaten 1/8 of a pizza how many times more pizza has joe eaten than Jane
Describe a situation when you might travel at a high velocity but a low acceleration
Native American knowledge helped European settlers in many ways. Which of the following best illustrates this idea? Some Native Americans converted to Christia
What is the following sentence written as an expression?" Add the product of 3 and 6 to 4".
Individuals should participate in activities __________ to improve cardiovascular fitness.