levertdestin
levertdestin levertdestin
  • 13-01-2021
  • Mathematics
contestada

which is the best deal
12oz. for $.99
64oz for $2.99
128 oz. $4.99​

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 13-01-2021

Answer:

best deal is 64oz for $2.99

Answer Link
heyitsme1459
heyitsme1459 heyitsme1459
  • 13-01-2021

Answer:

I would say 64oz for $2.99

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How did the 1994 Republican takeover of congress influence President Clinton’s second term?
Complete the function table. Function: y = 4x + 1
In this activity, you will record advice, in Spanish, for a younger friend or cousin about what profession he or she could pursue based on his or her interests.
Can a tornado pick up a person and send it to another island?
Which is a simple predicate in this sentence ? For a duck,he is very good dancer.
what is the most important thibg one must do when solving an algerbraic equation​
what is the quotient of 7^2/2x+6 divided by 3x-5/x+3
Explain why a roller coaster’s second hill cannot be taller than the first hill.
I need help please?!!):
who was equiano of autobiography of a former slave​