s1746569 s1746569
  • 04-01-2021
  • Mathematics
contestada

I GIVEEEEE BRAINLILSET

I GIVEEEEE BRAINLILSET class=

Respuesta :

makaytyler6
makaytyler6 makaytyler6
  • 04-01-2021

Answer:

h

Step-by-step explanation:

because I just know ittttttt

Answer Link
tgg13
tgg13 tgg13
  • 04-01-2021

Answer: J $10 per hour

Step-by-step explanation: 3 sets of 8 hours = 24 hours. $10 times 24= $240

Answer Link

Otras preguntas

Define the term aggregate. A. a single piece B. the whole, combined C. the largest part D. the smallest part
you want to create a rectangular display of 50 quarters with the same amount of quarters in each row. how many ways can you arrange your display?
a store owner is arranging clothing on racks. She has 30 sweaters, 45 shirts and 15 pairs of jeans. She wants to put the same number of items on each rack, wi
The cost of 3 scarves is $26.25. What is the unit price
meaning of the metaphor this house is a closet?
In plants, what type of tissue is responsible for transporting water and nutrients? a. Epidermal b. Meristem c. Vascular d. Ground
How did the United States acquire Native American lands with such ease in the nineteenth century?
When all parts of a circuit are composed of conducting materials, the circuit is said to be A. parallel. B. closed. C. open. D. shorted.
can the ratio of a parent's age to his or her child's age ever be exactly 3:2
sometimes called the simple predicate