jperez1781 jperez1781
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

help Plzz!!!!!!!!!!!!!

help Plzz class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

$0.27

Step-by-step explanation:

Dividing 3.78 and 14 would get you 0.27 which is the unit price per tangerine.

Answer Link
aryy48
aryy48 aryy48
  • 03-12-2020
$0.27
Is the right answer
Answer Link

Otras preguntas

help thx so much for ur help
can someone help with this question
jackie robinson heard president eisenhower suggest that black americans must have patience. what did jackie robinson feel like doing when be heard this?
please answer this question
How to get best grades in ielts exam?
What were the 4 major european empires at 1500 ad
Read the excerpt from “Take the Tortillas Out of Your Poetry.”My friend had concluded that if he took his language and culture out of his poetry, he stood a bet
is (6,7) a solution to the inequality 15x+11y>12
What is the function of the; Cell membrane: cytoplasm: Nucleus: cell wall: chloroplasts: vacuole: 15 points available
What is the main purpose of this excerpt from A Child’s History of England by Charles Dickens? The whole country [England] was covered with forests, and swamps