davina1283
davina1283 davina1283
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

plzzzz answer the double number line shows that 4 pounds of tomatoes cost $14. fill in the yellow boxes to show the prices of 1, 2, and 3 pounds of tomatoes. ​

Respuesta :

4617685
4617685 4617685
  • 01-12-2020

Answer:

i cant fill in anything without a picture

Step-by-step explanation:

Answer Link
callofdutymbile86
callofdutymbile86 callofdutymbile86
  • 01-12-2020

Answer:

there is no picture bruhhhhh

Answer Link

Otras preguntas

Can you please help me with this
Which statement best describes the rise of modern medicine? Technology, collaboration, and innovation were responsible for the advances in modern medicine. Medi
-7.12 = -4.8+× what is the answer?
(please help me. ) (I screenshot the question and choices )
What are the inner planets in the solar system?
If a university wants to maintain a 14:1 ratio between students and teachers, how many teachers would be needed to accommodate 896 students
Potatoes are an example of _____. rhizomes tubers stolons bulbs
How do you know the number of part to divide a number line from 0 to 1 into when comparing fractions
How do you write .5 .66 .7 as a fraction?
Which statement represents a difference between horizontal and vertical relationships? A. Vertical relationships involve equal status, while horizontal relati