brianargibson11
brianargibson11 brianargibson11
  • 15-11-2020
  • Mathematics
contestada

HELPPPP PLZZZZ!!!!!!!!!!!

HELPPPP PLZZZZ class=

Respuesta :

Anki12
Anki12 Anki12
  • 30-11-2020

Answer:

1 hour=$9.30

5 hours=46.50

8 hours=$74.40

11 hours=$102.30

6 1/2 hours=$60.45

B)$20

Step-by-step explanation:

Multiply each hour by $9.30.

Divide $186 by $9.30

Answer Link

Otras preguntas

55/7 is equel toftrdfdrseresr
Concur : agree :: a. evolve : develop b. interject : disturb c. prevail : argue d. conjecture : mix
Which sentence does not contain any errors in capitalization? a. Colorful african Daisies nodded in the Wind. b. A crate of florida oranges sat on the doorstep
An aquarium is leaking water at the rate of 3 quarts per day. How many fluid ounces of water is this each hour?
Lisa has 62 more pages to read in Beezus and Ramona. She plans to read 9 pages every night beginning on Monday. How many pages will she read on Sunday?
could someone answer the questions Thanks.:-) :-)
Describe the "due process revolution."
Which of the following best describes Eugene Delacroix? a. a neoclassical painter who depicted scenes from Roman times b. a French painter inspired by exotic la
which types of organisms are most likely to survive change in an ecosystem, those that have a narrow ecological niche or those that have a broad niche?
a servey at lake middle school shows that only 8% of the student population walks to school each day. If 1200 students attend the school, about how many walk to