dancergirl20156
dancergirl20156 dancergirl20156
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

A bagel and a slice of pie cost $4. The slice of pie cost $1.60 more than the bagel. How much did the bagel cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-11-2020

Answer:

$2.04

Step-by-step explanation:

$4-$1.60

Answer Link
santibp82
santibp82 santibp82
  • 18-12-2020

Answer:Bro u just saved my life with that answer

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

For Marketing & order tracking purposes, which software & techniques will you choose? And Why?
With working steps:)​
Please Help Asap!! I will mark brainliest!!
Vivi has started hanging out with a new group of friends at school. She is also, though, feeling anxious because her new group of friends skips class often and
Could someone please do this for me ASAP this is for math!
Sang-ayon ka ba sa mga naging hakbang ng bawat samahan upang isulong ang kanilangkarpatan? Oo o Hindi? Ipaliwanag ang iyong opinion​
How has economic growth affected the Southeast Asia's cities
The lengths of a certain species of beetles are normally distributed with a mean of 1.9 centimeters and a standard deviation of 0.2 centimeters. What is the z-s
Pls help ASAP plsplsplsssssssssssssssss
1. Your teacher mispronounces your name in front of the class. What would you say to your teacher?​