lukels5209 lukels5209
  • 15-09-2020
  • Mathematics
contestada

What are two other ways to name plane V?

r

S

X

KR

V

Respuesta :

tracycastles tracycastles
  • 15-09-2020
I think the answer is KR
Answer Link

Otras preguntas

hey guys please help me I will mark you brainliest and I’ll really appreciate it ! ( only if right) (: have a good day or night
what does m equal?please help me.
Which relationships describe angles 1 and 2? Select each correct answer. complementary angles vertical angles adjacent angles supplementary angles the image is
Which economic concept allows business to freely buy and sell goods as see fit?
vhbbjkbhjkjbjhk.gvhb
A package of 88 ​batteries costs $ 4 . 724.72 . ​What is the cost per battery? $ hint Find the unit cost, or the cost of 111 battery.
Pls help ill give 5.0/5 for helpful answer
use intercepts to graph each linear function.6x-3y=15​
Samantha went to a concession stand and bought three pretzels and four sodas and paid a total of $11.25 for them. Raza went to the same stand and bought five pr
Simplify (3v^5+8v^3−10v^2 )−(−12v^5 +4v^3+14v^2 ) . Write answer in standard form. please help