chaseity23 chaseity23
  • 01-05-2020
  • Mathematics
contestada

Please anybody help me ASAP

Please anybody help me ASAP class=

Respuesta :

iamascammer890 iamascammer890
  • 01-05-2020

Answer:

4 cents

Step-by-step explanation:divide 2 dy 5 to get the unit price hope this helps god bless

Answer Link

Otras preguntas

Weekly wages at a certain factory are normally distributed with a mean of $400 and a standard deviation of $ 50. Find the probability that a worker selected at
Calculate the number of CO2 molecules in 0.0334 molmol of CO2.Express your answer using three significant figures.​
Place value of 742,513
Grayson's Garage charges $40 per hour to do car repairs plus the cost of the parts. a. Write an equation to model this situation using h to represent the number
How do you identify the chemical formula?
If a gallon of milk costs $1.24, what is the cost per pint?
A claim... A. explains an argument's evidence B. states an argument's position C. describes an argument's examples D. provides an argument's opposition
simplify - write as a product - compute - 100 points
Please help- geometry
Please help on this one!