lynchlm064
lynchlm064 lynchlm064
  • 04-03-2020
  • Mathematics
contestada

Answerrrrrrrr nowwww

Answerrrrrrrr nowwww class=

Respuesta :

alyssamills2004
alyssamills2004 alyssamills2004
  • 04-03-2020

Answer:

a is equal to 22 because 11 times 2 is 22

Answer Link
truenc123 truenc123
  • 04-03-2020

Answer:

A is 22

Step-by-step explanation:

1/2 = 0.5

0.5×22=11

Answer Link

Otras preguntas

Find the distance between the two point (2, 3) and (10, 9)(0, 0) and (5, 5)(1, 2) and (1, -10)(-3, -5) and (-2, -4)(-3, -1) and (5, 1) s.
What do you mean by vermicompost? ​
25 The cost of 7 scarves is $54.25. What is the unit price? The unit price is $0 per scarf.
Tsunami facts that beat rouge waves
My appointment is on Thursday. What part of speech is on? pronoun adjective preposition adverb noun
A quotation can be introduced with a signaling phrase and a comma or a complete sentence followed by a
Need to find equivalent fractions then compare 3/6 and 1/3
Describe the meeting between Nick and Gatsby. Comment on Fitzgerald's skill in preparing for Gatsby's entrance into the story.
What details make ezekiel Johnson goes west a piece of historical fiction?
Based on the information provided in the chart, which of these statements would be TRUE? A) Sumerians were the first to grow millet and sorghum. B) Multiple