Excerpt from Wallis Corporation Per Unit Per Month Selling price $ 100 Direct materials 30 Direct labor 20 Variable manufacturing overhead 10 Variable selling and administrative expenses 7 Fixed manufacturing overhead $ 10,000 Fixed selling and administrative expenses 3,000 What is the cost of goods sold for the month of January using the absorption costing method? A.$24,000 B. $30,000 C. $32,000 D.$40,000