castrocarmen1987cc castrocarmen1987cc
  • 13-02-2020
  • Mathematics
contestada

Sam bought 3 1/2 pounds of lunch meat for 14.00.

Respuesta :

brue05
brue05 brue05
  • 17-02-2020

Answer:

$4 per pound? soososososos

Answer Link

Otras preguntas

A function is created to represent the balance on a credit card each month. What restrictions would be made to the range?A)The range would only include integers
What does m and b stand for in y=mx+b?
What should the last paragraph of a cover letter include?
Three fifths is__________pieces of the whole
simplify: (6r^4S^3)(9rs^2)
In a first aid kit the ratio of large bandages to small is 3 to 2 based on this ratio how many large bandages are in the kit if there are a total of 80 bandages
simplify: (6r^4S^3)(9rs^2)
If the sale tax is 8.875, find the total cost you would pay for : A 22.50 shirt A 6,500 car A house for 750,000
What numerical or variable expression represents the number of days in 3 weeks
Round 736 to nearest ten