hibubby
hibubby hibubby
  • 12-12-2019
  • Mathematics
contestada

katie purchases 20 hair ties for $5 what is the unit rate of hair ties to cost
PLLLLLLZZZZ hurry i have to answer in 1 minute

Respuesta :

liveyyoung79876 liveyyoung79876
  • 12-12-2019

Answer:

4 maybe

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What is he form for a narrative esssay?
The loudness of a sound is its frequency. true or false?
is 4/8 greater than 2/3
What does criteria mean?
convert decimal .008 to percent
A garden is in the shape of a rectangle and has a perimeter of 58 yards. The length of the garden is 5 more than twice the width. Find the dimensions of the g
what aspect of woodrow wilson's fourteen points was of most interest to colonial regions of africa
True or False? Atmospheric oxygen increased after the evolution of photosynthetic prokaryotes.
Evaluate the exponent: 4^-3 A) -12 B) 1/64 C) - 1/12 D) - 1/64 Please help!
Choose the most logical answer. Mr. Evert will _____ the necessary equipment. furnish furnace