EJMONEY1
EJMONEY1 EJMONEY1
  • 04-05-2016
  • Mathematics
contestada

what do I need to multiply

what do I need to multiply class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-05-2016
you need to multiply by 12 because 12 x 8 = 96
Answer Link
crunchysamosa97
crunchysamosa97 crunchysamosa97
  • 04-05-2016
Multiply by two is your answer
Answer Link

Otras preguntas

500 plates cost $18.00 what does each plate cost​
3 tons of compost cost $8,280.00. What is the price per pound?
Helpppp!!!!!!!!!!&:&:&:&::
A farmstand sells two types of grapes. the cost of green grapes can be represented by the equation Y= 1.5X, where Y is the total cost for X pounds. the graph r
Please answer this quickly!!!!!
The pentagon shown could be reflected over which line to be carried onto itself?
What is the difference between a market economy and a plannedeconomy?​
Lara is meeting her cousin for the first time, and she cannot wait. Which revised sentence replaces the word happy to show Lara’s feelings more specifically? L
(3m − 2n) and (4m − n)
What does mare nostrum mean and what was its significance for Mussolini's foreign relations?