fifi10
fifi10
15-04-2016
Mathematics
contestada
$3 dollars more than 4 times the cost of a pretzel
Respuesta :
lexieprescott12
lexieprescott12
15-04-2016
4 times 3
well if you have the cost of a pretzel then multiply that by 4 then add 3
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 73+ )
Otras preguntas
How fast can a car go
Marisol is panting on a piece of canvas that has an area of 180 square inches the length of the painting is 1 and 1 fourth times the width what are the dimensio
The Ostwald process is used commercially to produce nitric acid, which is, in turn, used in many modern chemical processes. In the first step of the Ostwald pro
20 points will give big brain points
What is the greatest common factor of 12хуб + 60xy? — 24x°у? ? Обту? o 12ху? обхуб o o 3х4 5 N
If limestone reacts with limestone, it can turn into which harder rock?
please help thank you
Nocturnal Animals Animals that are mostly active during the night are called nocturnal. These animals tend to hunt, roam, and play like animals seen in the dayt
What position embraces a two-phased coming of Jesus, a secret coming at the beginning of the tribulation when Jesus raptures only believers, and a different pub
What is a light wave