zculwellpb8sqm
zculwellpb8sqm zculwellpb8sqm
  • 02-07-2018
  • Mathematics
contestada

If each iTunes song costs $0.99 and Wade bought 24 songs, how much was the total cost?

Respuesta :

bayleecase2002
bayleecase2002 bayleecase2002
  • 02-07-2018
The answer should be $23.76

Hope this helps!
Answer Link
ktenesaca0
ktenesaca0 ktenesaca0
  • 02-07-2018
the total you are going to get it going to be $23.76
Answer Link

Otras preguntas

The attempts of free Jerusalem from Turkish controlled were called the?
I NEED HELP FIGURING OUT THIS ANSWER y = 5x 7x + 2y = -17
A rectangle and a triangle with the same base and height have the same area. a. True b. False
Mass production and the concept of interchangeable parts prompted greater development during the Industrial Revolution. a. True b. False
A result of Japan's attack on Pearl Harbor was a. The US formed a pact with Indichina b. the US formed a pact with Germany against Japan c. thousands of Amer
Which group of words qualifies as a dependent clause as written Select one of the options below as your answer: a. because there is no evidence b. there is mu
what does paragon mean?
How far up the wall does the shorter ladder reach ? Have no idea how to do these problems. Thank you.
you are taking a preliminary impression to an 8- year- old girl. while seating the mandibular tray, the child grabs the handle of the tray and state, " i dont
Las Vegas, Nevada is one of the fastest growing cities in the U.S. TRUE or FALSE