Layla000 Layla000
  • 16-01-2023
  • Mathematics
contestada

( Look at picture) Thx btw

Look at picture Thx btw class=

Respuesta :

Otras preguntas

imported plants and animals in Hawaii have
Kimmy bought a 5 kilogram can of peanuts for $4.50. What is the unit price?
Samantha has 45books.she can pack 7 books in box how many boxes can she completely fill how books will be let
who is Rachel Carson and why is she important to environmentalism
how is an exoskeleton similar to an internal skeleton how is it different
A student gets 17 out of 20 questions correct on a test. What percent of the questions did the student get correct?
when is it necesscary for citizens to rebel against the goverment
Which words in this sentence make up the verb phrase? This camp will always be a good place for young artists. A. will always be B. camp will C. a place for
How can propaganda be both positive and negative?
The main two characteristics that describe any igneous rock are _____ and _____. A. texture; gas content B. composition; texture C. cooling rate; composition D.