9b7qc4g9zx 9b7qc4g9zx
  • 12-10-2022
  • Mathematics
contestada

Janet purchased a gallon of apple juice for $3.34, a loaf of rye bread for
$1.40, and a jar of peanut butter for $2.85. How much money did Janet spend
in all? Do not include $ in your answer.

Respuesta :

Otras preguntas

Practise the Skill 5 a) Josie is going to a conference in 48 hours How many days is this?
Which line from Edgar Allan Poe's "Annabel Lee" contains alliteration? Annabel Lee by Edgar Allan Poe It was many and many a year ago, In a kingdom by the sea,
how did idealism help the united states
help me nowwwwwwwwww
Grayson is preheating his oven before using it to bake. The initial temperature of the oven is 65° and the temperature will increase at a rate of 15° per minute
what is the area of aregular hexagon with side length of 10units square?​
Which Element of Geography do these images best illustrate? (pg. 5) A. Environment B. Human Systems C. The Uses of Geography
3 x 10³ - 7000(8 × (-5)) + (4² + 22)please help!solve as simplest answer!​
Which word could be substituted for “demands,” if the author wanted to express a neutral viewpoint?
Please tell me the following correct answers if I am wrong. Multiple Choice