latoya0413
latoya0413 latoya0413
  • 11-11-2020
  • Mathematics
contestada

Lae bought grapes for $1.50 per pound.

Respuesta :

Catsceard
Catsceard Catsceard
  • 11-11-2020

Answer:

Where is the question or is that it?

Answer Link
heavynn12
heavynn12 heavynn12
  • 16-12-2020

1.Use the numbers in the table to create

Ordered pairs

2.Pounds are graphed on the x - axis

3.Plot the ordered pairs on the graph

4.Draw a straight line that starts at the origin and connects all the points

Answer Link

Otras preguntas

is the product of 6×2×4 less than 50? Explain
How does Oliver violate the rules of the workhouse?
What is the word for ditches used as a military defense?
Which reasons were push factors in the wave of immigration that occurred between 1820 and 1850? Check all that apply. A. freedom in the United States B.famines
... Why we would not be able to see the moon without the Sun
Were was king tut burried?
Which is not a characteristic of all circulatory systems? A. small, thin vessels called capillaries B. uses oxygen that ultimately comes from the surrounding
the area of the heart is 20 cm2 if this is 72% of the area of the square, what is the area of the square?
Which regions make up the United Kingdom? A. England, Scotland, and Wales B. Scotland, England, Wales, and Ireland C. England, Scotland, Wales, and Northern Ir
the 1,840 rock concert tickets sold were twice the amount of jazz concert tickets sold